Webová stránka zduženia www.zbsc.eu

Diskusia » Webová stránka zduženia www.zbsc.eu

webmaster nám poslal(a) správu dňa 28.11.2009 o 17:49

Združenie baníckych spolkov a cechov Slovenska otvára diskusiu k obsahovému zameraniu svojej webovej stránky. Privítame všetky návrhy a námety pre jej skvalitnenie.

Jozef Kráľ, webmaster

Maslíková Jaroslava Nám poslal(a) zprávu dňa 29.11.2009 v 23:07 | maslikovaj@gmail.com [95.102.150.159]

Rada by som vyjadrila uznanie všetkým, ktorý sa podieľajú na tvorbe webovej stránke združenia. Je zaujímavá, aktuálna, obsahovo bohatá, má peknú grafickú úpravu. V obsahu sa dá ľahko a rýchlo orientovať. Ja osobne som zatiaľ našla všetky informácie, ktoré som potrebovala.

Martin Forgac Nám poslal(a) zprávu dňa 31.12.2009 v 17:12 | mforgac@gmail.com [194.154.225.79]

Najlepsia web stranka na temu banictvo, aku som kedy videl.

Karsten Ivan Nám poslal(a) zprávu dne 24.1.2011 v 21:16 | hodrusaphoto@gmail.com [91.127.105.31]

Prajem pekný deň všetkým priateľom baníctva a montánnej histórie.
konečne som si našiel trochu času na prelúskanie tejto peknej a prínosnej stránky. Dovoľte mi pár poznámok k uverejneným materiálom: V sekcii download som našiel článoček o p. Jánovi Nigrédym, kde sa uvádza že v jeho pozostalosti sa našiel rukou písaný záznam "Poznámky k štatistickým dátam....." Materiál nie je z roku 1921 ale z roku 1919, a jeho autorom nie je neznámy autor, ale Jindřich Dvorzsák, banský radca a v tom čase správca Hodrušských banských závodov. Toto dielko mám už dlhší čas kompletne prepísané, možno by bolo zaujímavé uverejniť ho v plnom znení.
Trochu ma zarazila propagácia stránky Sběratel.com, preto že "administrátor Grofik" využíva texty iných stránok bez akéhokoľvek opýtania aj bez uvedenia skutočnývh autorov. Viem to preto, že na tejto stránke sú moje texty, ktoré som písal pre stránku minerály.sk a neviem o tom, že by pán Sabucha alebo ja dával akékoľvek súhlasné stanovisko v tomto zmysle. A spoznal som tam články mnohých iných autorov. Som toho názoru , že takéto jednanie je neetické, a že "autor" tejto stránky nemá a nebude mať problém ani s kopírovaním zaujímavej stránky ako je táto.
Stránka zbsc sa mi ale inak páči a dovoľte mi, aby som Vám k nej poblahoželal, a poprial Vám všetko dobré.
S pozdravom "Zdar Boh" K.Ivan

Jozef Kráľ Nám poslal(a) zprávu dne 27.1.2011 v 00:18 | montanrevue@gmail.com [188.121.168.2]

Pekný večer p. Karsten,
pozdravujem Vás a ďakujem za Vaše názory, ktoré sú pre nás inšpiráciou do ďalšej práce. K propagácii Sběratel.com ďakujeme za info a stránku sťahujeme z "našej ponuky" info o baníctve.
K článku o p. Jánovi Nigrédym. Podklady sme obdržali od p. Sitára a zverejnili sme ich bez akejkoľvek úpravy. Privítame aj Váš materiál pre upresnenie údajov v príspevku.
Som veľmi rád, že ste nás kontaktoval - obdivujeme Vaše perfektné fotografie a privítali by sme vzájomnú spoluprácu.
Ešte raz srdečná vďaka a tešíme sa na spoluprácu.
ZDAR BOH!
Jozef Kráľ, šéfredaktor MONTANREVUE a webmaster www.zbsc.eu

Rado Nám poslal(a) zprávu dne 30.11.2013 v 11:16 | www.topmineraly.sk [84.47.28.155]

Pekna stranka plna zaujimavych informacii. Dakujem

Jozef Kráľ Nám poslal(a) zprávu dne 16.12.2013 v 09:58 | montanrevue@gmail.com [95.103.14.112]

Ďakujem za uznanie.

Pridanie novej správy

*Meno:
*E-mail:
*Kontrolný kód: Opíšte: fwzd
*Text správy:

Počet zobrazení 3689.

Copyright (c) 2009 Jozef Kráľ